Home | Kontakt

White Bird Amplification

Recenzje

Zapoznaj się z niezależnymi recenzjami sprzętu WBA opublikowanymi w internecie oraz w pismach branżowych:

WBA

White Bird Amplification to manufaktura zajmująca się producją lampowego sprzętu audio. W ofercie firmy znajdują się urządzenia dedykowane osobom, które do jakości dźwięku podchodzą bezkompromisowo.

Każdy egzemplarz jest od podstaw wykonywany ręcznie z największą dbałością o detale wizualno-techniczne. Podzespoły wykorzystywane w konstrukcji produkowanych urządzeń są dostarczane przez renomowane firmy gwarantujące najwyższą jakość oferowanych towarów. Wszystkie produkty przechodzą indywidualną, rygorystyczną kontrolę jakości z wykorzystaniem precyzyjnych przyrządów pomiarowych. Założeniem przewodnim firmy jest produkcja sprzętu o jakości HI-END jednak w przedziale cenowym skalkulowanym na racjonalnym pułapie. Działalność WBA nie kieruje się ideologią, w której cena jest towarem. Wiele firm produkujących sprzęt nawet z klas niższych, winduje nieuczciwie ceny korzystając z technik marketingowych. Celem WBA jest strategia zakładająca że towarem jest jakość, nie cena.

W ofercie firmy zawiera się także przyjmowanie specjalnych zamówień na realizację sprzętu o specyfikacji zgodnej z wolą klienta. W zależności od oczekiwań nabywcy istnieje możliwość zastosowania podzespołów innych niż standardowe. Na wszystkie urządzenia wystawiamy faktury VAT.